Shock Chlor Tabs 20

Таблеткы со стабилизатором Shock Chlor Tabs 20 для шоковой и регулярной дезинфекции воды в бассейне.

Таблєтки зі стабілізатором Shock Chlor Tabs 20 призначений для шокової і регулярної дезінфекції води в басейні.

  • Дезінфікуючий препарат швидкої дії в таблетках зі стабілізатором.
  • Стабілізує рівень хлору в воді, не призводить до утворення опадів.
  • Ефективний проти бактерій, грибків і вірусів, не впливає на рівень pH.
  • Упаковка: 4 кг, 8 кг, 25 кг.
     
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Таблетки білого кольору 
Масова частка діючої речовини,%, не менше 56
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 5,0-7,0  
Маса однієї таблетки , г 20±0,1

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4 при включеній системі фільтрації. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і виливають в басейн по периметру або кладуть в скіммер.

Дозування:

Первинна обробка: додати в воду з розрахунку п'ять таблеток препарату на 10 м3 води.
Наступне дозування: при збалансованому рівні pH додавати дві таблетки препарату на 10 м3 води один раз в чотири дні. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору має становити 0,3-0,6 мг / дм3. Зміст стабілізатора в воді не повинен перевищувати 75 мг / дм3.

Запобіжні заходи:

Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри, очей та органів дихання. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років, особи з підвищеною чутливістю до хлорвмісних сполук. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги:

При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей і органів дихання, почервоніння та свербіж шкіри, головний біль. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс, дати склянку теплої води з питною содою (чайна ложка на склянку) або молоко. Якщо препарат потрапив в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою протягом 10-15 хвилин і в разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

У закритому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Shock Chlor Tabs 20
Швидкорозчинний препарат на основі хлору для шокової дезінфекції зі стабілізатором у вигляді таблеток (20 гр)
0.9 кг T0140-00 8.55
4 кг T0140-01 30.47
8 кг T0140-02 59.49
25 кг T0140-03 176.96
50 кг T0140-04 336.96