Shock Chlor Granules

Дезинфицирующие гранулы Shock Chlor Granules со стабилизатором для шоковой и регулярной дезинфекции воды в бассейне.

Дезінфікуючі гранули Shock Chlor Granules зі стабілізатором для шокової і регулярної дезінфекції води в басейні.

  • Дезінфікуючий препарат швидкої дії в гранулах зі стабілізатором.
  • Стабілізує рівень хлору в воді, не призводить до утворення опадів.
  • Ефективний проти бактерій, грибків і вірусів, не впливає на рівень pH.
  • Упаковка: 0,9 кг, 4 кг, 8 кг, 25 кг.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Гранули білого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 56
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 5,0-7,0
Насипна щільність, г / см3 0,980±0,050

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4 при включеній системі фільтрації. Препарат попередньо розчиняють в окремій ємності і вливають в басейн по периметру або кладуть в скіммер.

Дозування:

Первинна обробка: додати препарат у воду з розрахунку 100 грам препарату на 10 м3 води.
Наступне дозування: при збалансованому рівні pH додавати 40 грам препарату на 10 м3 води один раз в чотири дні. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору має становити 0,3-0,6 мг / дм3. Зміст стабілізатора в воді не повинен перевищувати 75 мг / дм3.
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри, очей та органів дихання. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років, особи з підвищеною чутливістю до хлорвмісних сполук. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей і органів дихання, почервоніння та свербіж шкіри, головний біль. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс, дати склянку теплої води з питною содою (чайна ложка на склянку) або молоко. Якщо препарат потрапив в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою протягом 10-15 хвилин і в разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Shock Chlor Granules
Швидкорозчинний препарат на основі хлору для шокової дезінфекції зі стабілізатором (гранули)
1 кг G0140-10 8.23
4 кг G0140-07 28.83
8 кг G0140-08 54.19
25 кг G0140-09 160.22
50 кг G0140-10 304.72