Long Chlor Tabs 20

Препарат Long Chlor Tabs 20 предназначен для регулярной дезинфекции воды общественных и частных бассейнов.

Препарат Long Chlor Tabs 20 призначений для регулярної дезінфекції води громадських і приватних басейнів

  • Дезінфікуючі таблетки пролонгованої дії.
  • Для регулярної дезінфекції води в басейні.
  • Ефективний проти бактерій, вірусів і грибків.
  • Упаковка: 0,9 кг, 4 кг, 8 кг, 25 кг.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Таблетки білого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 90
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од., Не більше 2,0-4,0
Маса таблетки, г 20±3,0

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4.
 
дозування:
Препарат застосовується з розрахунку чотири таблетки (80 мг) на 10 м3 води кожні 7-10 днів, з розміщенням в скіммер або в поплавок-дозатор при включеній системі фільтрації. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору має становити 0,3-0,6 мг / дм3. Зміст стабілізатора в воді не повинен перевищувати 75 мг / дм3.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри, очей та органів дихання. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років, особи з підвищеною чутливістю до хлорвмісних сполук. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей і органів дихання, почервоніння та свербіж шкіри, головний біль. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс, дати склянку теплої води з питною содою (чайна ложка на склянку) або молоко. Якщо препарат потрапив в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою протягом 10-15 хвилин і в разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в закритому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в місцях, недоступних дітям, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Наименование Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Long Chlor Tabs 20
Дезінфікуючі засіб тривалої дії для регулярного застосування в вигляді таблеток (20 гр)
0,9 кг T0600-01 7.82
4 кг T0600-02 30.58
25 кг T0600-03 175.73