Liquid Chlor L100

Препарат Liquid Chlor L100 предназначен для шоковой и регулярной дезинфекции воды в бассейне

Препарат Liquid Chlor L100 призначений для шокової і регулярної дезінфекції води в басейні.

  • Дезінфікуюча рідина швидкої дії для станцій автоматичного дозування.
  • Сильний вплив проти бактерій, вірусів, грибків і органічних сполук.
  • Містить стабілізатор, що не приводить до перестабілізаціі.
  • Упаковка: 20 л.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Злегка каламутна рідина жовто-зеленого кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 15
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 11,0-13,0
Щільність, г/см3 1,240±0,050

Настійно не рекомендується спільне застосування неорганічного хлору Liquid Chlor L100 з препаратами на основі органічного хлору, такими як: Shock Chlor Granules, Shock Chlor Tabs 20, Desiclean Complex, Long Chlor Tabs 200. Це викликано протіканням можливої реакції окислення, що тягне за собою швидке зниження активності хлору, помутніння води, випадання осаду і поява різкого запаху хлору.

Спосіб застосування:

Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4.

Дозування:

Первинна обробка: додати препарат у воду з розрахунку 300 мл на 10 м3 води.
Наступне дозування: при збалансованому рівні pH додавати 50-80 мл препарату на 10 м3 води один раз в 2-3 дня. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору має становити 0,3-0,6 мг / дм3.

Рекомендується! Періодично, не рідше одного разу на місяць, промивати станції автоматичного дозування, слабкокислим водним розчином не менше 5%.

Запобіжні заходи:

Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри, очей та органів дихання. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років, особи з підвищеною чутливістю до хлорвмісних сполук. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.

Заходи першої допомоги:

При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей і органів дихання, почервоніння та свербіж шкіри, головний біль. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс, дати склянку теплої води з питною содою (чайна ложка на склянку) або молоко. Якщо препарат потрапив в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою протягом 10-15 хвилин і в разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.

Умови зберігання:

Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від плюс 10 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 6 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Liquid Chlor L100
Гіпохлорит натрію для шокової і тривалої дезінфекції проти бактерій, вірусів, грибків і органічних сполук. Для дозуючих станцій
20 л L0100-03 48.30