Desiclean Complex

Комплексный препарат Desiclean Complex длительного действия для обработки воды 3 в 1.

Комплексний препарат Desiclean Complex тривалої дії для обробки води 3 в 1.

Препарат призначений для комплексної обробки води в басейні: дезінфекції, окислення органічних сполук, попередження появи водоростей, освітлення і очищення води.

  • Комплексний препарат для догляду за водою 3 в 1.
  • Дезінфектант, коагулянт і альгицид.
  • Упаковка: 1 кг, 5 кг, 10 кг, 25 кг.
ПОКАЗНИКИ НОРМА
Зовнішній вигляд Білі таблетки з включеннями синього кольору
Масова частка діючої речовини,%, не менше 80
Показник концентрації іонів водню (1% розчин), рН, од. 2,0-4,0
Маса однієї таблетки, г 200±3

Спосіб застосування:
Препарат застосовувати тільки відповідно до його призначення, дотримуючись цієї інструкції. Препарат використовувати при нейтральному рівні pH 7,0-7,4 при включеній системі фільтрації.
 
Дозування:
Препарат застосовується з розрахунку однієї таблетки (200 г) на 25 м3 води кожні 7-10 днів, з розміщенням в скіммер або в поплавок-дозатор при включеній системі фільтрації. Зазначені дози слід розглядати як загальні рекомендації і в конкретних випадках в залежності від температури води, завантаження басейну та ін. Дози препарату слід збільшувати або зменшувати. Обов'язково перевіряйте тестером воду на необхідний рівень хлору. Нормальна кількість вільного хлору має становити 0,3-0,6 мг / дм3. Зміст стабілізатора в воді не повинен перевищувати 75 мг / дм3.
 
Запобіжні заходи:
Роботи з препаратом проводити з використанням засобів захисту шкіри, очей та органів дихання. До роботи з препаратом не допускаються особи молодше 18 років, особи з підвищеною чутливістю до хлорвмісних сполук. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, в очі і в шлунок. Під час робіт з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Після роботи з препаратом обличчя і руки слід вимити водою з милом.
 
Заходи першої допомоги:
При порушенні заходів безпеки при роботі з препаратом можливе подразнення слизових оболонок очей і органів дихання, почервоніння та свербіж шкіри, головний біль. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс, дати склянку теплої води з питною содою (чайна ложка на склянку) або молоко. Якщо препарат потрапив в очі, їх необхідно негайно промити проточною водою протягом 10-15 хвилин і в разі необхідності звернутися до лікаря. При потраплянні препарату в шлунок необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води і обов'язково звернутися до лікаря.
 
Умови зберігання:
Препарат зберігати в критому темному провітрюваному сухому приміщенні при температурі від 0 оC до плюс 30 оC, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів. Термін зберігання препарату в упаковці виробника - 24 місяці з дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Найменування Фасовка Артикул Ціна з ПДВ, ($)
Desiclean Complex
Комплексний препарат 3 в 1 для тривалої дезінфекції, знищення водоростей і коагуляції (таблетки 200 гр)
1 кг T0500-10 8.42
5 кг T0500-07 39.10
10 кг T0500-08 75.32
25 кг T0500-09 176.57
50 кг T0500-10 336.96