Новини

Насоси дозатори для хімії

Насоси дозатори (дозуючий насос) - це насосне обладнання для хімії, яке застосовується для дозації рідких реагентів, насоси застосовуються як в побуті, так і в промисловості, в басейнах і т.д.

При підборі насоса дозатора для хімії необхідно звертати увагу на матеріал проточної частини, продуктивність, тиск.

Проточна частина насоса дозатора піддається найбільшому впливу рідини. Тому конструкція і матеріали проточної частини насоса дозатора, повинні бути виготовлені з хімічно стійких матеріалів. Залежно від рідини, яку повинен перекачувати насос дозатор, її температури, в'язкості, щільності, наявності частинок в рідині і інших характеристик речовини, варто робити підбір матеріалу проточної частини дозатора.

Насоси дозатори для хімії компанії ETATRON D.S. виготовлені з хімічно стійких матеріалів - пластик (поліпропілен, полівінілденфторид, ПВХ) і нержавіюча сталь AISI316. Різні матеріали ущільнень - FPM (VITON), EPDM (DUTRAL), NBR.

Підбір по матеріалах проточної частини потрібно робити відповідно до таблиці хімічної стійкості матеріалів від Постачальника насосного обладнання.

Підбір по матеріалах проточної частини потрібно робити відповідно до таблиці хімічної стійкості матеріалів від Постачальника насосного обладнання.

Насоси дозатори для хімії треба перевіряти не рідше ніж раз на місяць, по можливості і частіше, це залежить, від реагенту, який він дозує. Якщо перекачується агресивна рідина, необхідно звертати увагу на світлодіодні індикатори імпульсів та електроживлення, зовнішній вигляд клапанів, трубок, гвинтів і т.д. Також потрібно проводити періодично очистку насоса дозатора, якщо насос дозатор експлуатується періодично - один раз на місяць, постійного дозування - один раз в два тижні. Дані маніпуляції продовжувати термін служби насоса дозатора.

Наша компанія пропонує Вам якісні насоси дозатори для хімії за доступною ціною.

Насоси для хімії:

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Перистальтичні (шлангові) насоси

Перистальтичні насоси

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси