Новини

Дозування

Дозування - це видача реагенту (хімічної речовини, реагенту і т.д.) в точній кількості з використанням спеціального пристрою (насоса дозатора) в систему або ємність.

Дозатор - це механічний пристрій, що видає точну кількість необхідного реагенту у вигляді порції. Дозування застосовується в багатьох технологічних, виробничих процесах, де необхідна точність подачі реагенту.

На точність дозування впливає дуже багато різних факторів, наприклад - густина, в'язкість, температура і т.д. Ці фактори завжди потрібно мати на увазі при підборі насоса дозатора. Відхилення від норми при дозуванні реагенту, може бути, як і випадковим так і систематичним. Систематичні відхилення, як правило, виникають, коли у виробництві не вірно налаштована подача дози (реагенту), неправильна установка самого насоса дозатора і умови експлуатації. Як тільки виникає щось із перерахованого, то необхідно негайно усунути проблему.

Насоси дозатори компанії ETATRON D.S. мають високу точність, гарну експлуатацію і відповідність ціна/якість.

Компанія ETATRON D.S. має в своєму переліку обладнання такі типи насосів - плунжерні, мембранні, перистальтичні.

Насоси підходять для різних рідин, в'язких (використання головки PLEXIGLAS в соленоїдного типу до 300 сПуаз, або плунжерні насоси до 500 сПуаз), агресивних, для нормальних умов і для вибухонебезпечних середовищ.

Встановлення на виробництві насоса дозатора це дуже відповідальних крок і вимагає ретельного підходу та кваліфікованого персоналу для обслуговування даного обладнання.

Насоси для дозування:

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Перистальтичні (шлангові) насоси

Перистальтичні насоси

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси