Новини

Дозуючі насоси

Електронні дозуючі насоси

Електронні дозуючі насоси - це пристрої, призначені для точного і автоматичного дозування різних рідин, таких як реагенти, хімічні розчини або добрива, в різних галузях, включаючи водопостачання, обробку стічних вод, сільське господарство і промисловість. Etatron - це відомий виробник дозуючих систем, який виробляє різноманітні моделі насосів і контролерів для задоволення різних потреб і вимог клієнтів.

Існує багато класифікацій даних насосів, таких як:

  • за принципом роботи (соленоїдні, плунжерні, перистальтичні, мембранні).
  • по продуктивності (від 0,05 літра до 1024 літра на годину)
  • по режиму дозування (ручний, пропорційний, від цифрового 4-20 mA сигналу, за таймером, від контролера)
  • ступінь захисту (ip54, ip68, ATEX вибухозахист) - матеріали проточної частини насоса (поліпропілен, нержавіюча сталь, полівінілденфторід, сантопрен, норпрен, витон)

Основні характеристики і переваги дозуючих насосів Etatron включають:

  • Точність дозування: Ці насоси забезпечують високу точність дозування, що важливо для багатьох застосувань, де необхідно додавати рівні і точні кількості хімічних розчинів.
  • Автоматизація: Etatron насоси можуть бути підключені до контролерів і програмовані для автоматичного дозування в реальному часі на основі параметрів, які ви встановлюєте.
  • Різноманітність моделей: Etatron виробляє різні моделі насосів, включаючи перистальтичні, діафрагмові та інші типи, що дозволяє вибрати насос, який найкраще підходить для вашого конкретного застосування.
  • Надійність: Вироби Etatron відомі своєю надійністю та довговічністю, що робить їх популярними серед користувачів.
  • Спеціалізовані рішення: Крім загальних моделей, Etatron також пропонує спеціалізовані рішення для конкретних галузей, таких як обробка води або сільське господарство.

Загалом, дозуючі насоси Etatron використовуються для автоматизації процесу додавання рідин в різних галузях і дозволяють підтримувати стабільну та точну концентрацію розчинів для оптимальних результатів.

Дозуючі насоси Etatron:

Електромагнітні соленоїдні насоси

Електромагнітні соленоїдні насоси

Продуктивність: до 80 л/год

Перистальтичні насоси

Перистальтичні насоси

Продуктивність: до 100 л/год

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Продуктивність: до 1027 л/год

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси

Продуктивність: до 574 л/год