Новини
Насос-дозатор для дозування гліцерину серія BT PLEXIGLAS

Насос дозатор для гліцерину
Точне дозування гліцерину є критично важливим процесом у харчовій, косметичній, фармацевтичній та хімічній промисловості. Через специфічні фізичні властивості цієї рідини, використання стандартного дозуючого обладнання часто призводить до втрати продуктивності або швидкого зносу деталей. Електромагнітні насоси-дозатори серії BT PLEXIGLAS розроблені спеціально для вирішення завдань з перекачування середовищ із підвищеною в'язкістю, забезпечуючи безперебійну роботу та мікрометричну точність.
Чому для гліцерину потрібна спеціальна комплектація?
Головна складність при роботі з гліцерином — його висока динамічна в'язкість, яка при температурі +20°C може досягати 1000–1400 сантіпуаз (cP). При зниженні температури цей показник стрімко зростає. Звичайні дозатори не здатні ефективно всмоктувати та виштовхувати таку густу рідину через стандартні клапани. Серія BT PLEXIGLAS у виконанні для в'язких рідин оснащується спеціальною проточною частиною, яка адаптована для роботи з високими показниками в'язкості (до 1400 cP), запобігаючи кавітації та "залипанню" клапанів.
Основні переваги дозаторів BT з головкою із Плексигласу (PMMA)
Використання поліметилметакрилату (Плексигласу) для виготовлення проточної частини (головки насоса) надає низку експлуатаційних переваг:
- Візуальний контроль: Прозорий матеріал головки дозволяє оператору в режимі реального часу відстежувати процес дозування, рух рідини та стан клапанів, що особливо важливо при роботі з густим гліцерином.
- Спеціальна конструкція клапанів: Насоси комплектуються збільшеними кульовими клапанами, які гарантують стабільну пропускну здатність в'язкого середовища. Шаровий клапан із матеріалу нержавіюча сталь AISI 316.
Технічні характеристики серії BT з головкою з PLEXIGLAS
Залежно від обраної модифікації (аналогове або мікропроцесорне управління, ручне налаштування або робота від зовнішнього сигналу), насоси BT PLEXIGLAS забезпечують наступні параметри:
- Продуктивність: 5÷50 л/год.
- Тиск: 1÷20 бар.
ГРАФІКИ ПРОДУКТИВНОСТІ


Насоси для гліцерину
Пропорційний насос BT VFT
Насос працює від імпульсного витратоміра
Цифровий насос дозатор BT MF
працює від імпульсного витратоміра, від сигналу 4-20 mA



