Новини
Станція pH та RX. Система контролю якості води для басейну
Система контролю якості води для басейну
Станція pH та RX серії ePOOL - це сучасна система автоматичного контролю та регулювання якості води в басейнах, розроблена для забезпечення оптимальних параметрів води з мінімальним втручанням людини. Вона належить до лінійки обладнання від компанії ETATRON D.S., відомої своїми рішеннями в галузі дозування та водопідготовки.
Ця станція призначена для приватних басейнів об’ємом до 150 м³ і дозволяє підтримувати стабільний рівень pH та окислювально-відновного потенціалу (Redox, RX), що є ключовими показниками для безпечної та чистої води.
Основні характеристики та принцип роботи
Система базується на використанні перистальтичного насоса та електронного аналізатора. Вона автоматично вимірює рівень pH у діапазоні від 6,8 до 7,8 одиниць і регулює його шляхом дозування відповідних хімічних реагентів (наприклад, кислоти для зниження pH або лугу для його підвищення). Показник RX (Redox) відображає окислювальні властивості води, які залежать від вмісту дезінфікуючих засобів, таких як хлор. Станція коригує цей параметр, додаючи дезінфектанти, якщо рівень відхиляється від норми.
Система поставляється повністю готовою до монтажу, що спрощує її встановлення як у нові, так і в уже діючі басейни. Максимальний тиск, з яким вона може працювати, становить 3 бари, що робить її сумісною з більшістю стандартних басейнових систем.
Автоматизація: Завдяки вбудованому аналізатору та насосу станція самостійно підтримує якість води, зменшуючи потребу в ручному контролі.
Станція pH та RX серії ePOOL — це надійне рішення для тих, хто хоче автоматизувати догляд за басейном і гарантувати чистоту води. Її простота, ефективність і доступність роблять її популярним вибором серед власників басейнів. Якщо потрібні додаткові деталі, наприклад, про комплектацію чи монтаж, можу розповісти більше!