Новини

Як працюють pH контролери

Системи дозування pH, також відомі як системи контролю pH, є високо автоматизованими пристроями, здатними вимірювати та регулювати цілий спектр водних властивостей. Ці системи широко використовуються в комерційних та промислових цілях, включаючи промислові відходи та утилізацію водних ресурсів.

ETATRON D.S. пропонує 2 типи pH контролери, внутрішні та регуляційні системи контролю pH, кожен з яких розроблений з урахуванням різних вимог бюджету та витрат.

B з’єднані з іншими системами щоб установити повне очищення води. Ці рішення призначені для збільшення користі і зменшення вартості з мінімальною системою зони обслуговування. У поєднані з після продажною підтримкою, контролер pH – це низький ризик, висока віддача для вашого бізнесу.

Особливості контролерів pH ETATRON D.S.

  • Фабричний збір та постачаються у вигляді «підключи і працюй».
  • Широкий вибір зондів, дозуючих насосів та хімічних речовин для відповідної швидкості потоку та вимоги водного управління.
  • Дистанційна сигналізація, включаючи СМС сповіщення.
  • Легко з’єднується з іншими  системами ETATRON D.S. такими як система оборотного водопостачання та система витоку.

Приклади в промисловості.

Сценарій 1. ВУГІЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Сценарій 1. ВУГІЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Компанія з вугільної промисловості звернувся до ТОВ ЕТАТРОН-УКРАЇНА, щоб замовити систему водопостачання здатну дезінфікувати воду і забезпечити правильний pH рівень для утилізації води.

Утилізувати вода буде використовувати для очищення легких та важких транспортних засобів, що працюють на місці. Для підприємства важливо, щоб вода була безпечно використовувалась для людей та щоб транспортні засоби не були пошкоджені кислотною водою. До того ж, крім стандартної системи дозування та регулювання pH, команда управління шахтами запустила систему сигналізації, яка буде встановлена для забезпечення рівної корекції pH.

Рішення : Дозування хлору і система контролю рН ETATRON D.S.

Ця високо розвинута система використовує санітарну чистку хлору щоб забезпечити знищення збудників, а система контролю забезпечує рівень pH рівень для користування людьми та приладами. Система сигналізації надає СМС сповіщення менеджерам та операторам у разі виникнення помилок та забезпечує мінімальний час простою у разі помилок.

Сценарій 2. Переробка харчових продуктів

Сценарій 2. Переробка харчових продуктів

Завод по переробці харчових продуктів розширив свої послуги для переробки різних продуктів. Зміна, однак, призвела до зчитування стічних вод 4 pH, що нижче нормативної межі pH. Для бізнесу було рекомендовано зв’язатись з експертами в галузі для введення в експлуатацію системи корекції pH.

Рішення Система внутрішнього контролю pH системи ETATRON D.S. з соленоїдним насосом дозатором.

ETATRON D.S. доставляє внутрішню корекцію систем pH, що має здатність виміряти рівень води pH щоб відповідати регулюванню. Ця дозуюча система є економічно ефективним рішенням завдяки мінімальним вимогам до обслуговуванням та наявності недорогих витратних матеріалів.

 


Огляд контролерів pH

PH монітори або системи дозування pH є пристроями, які контролюють, вимірюють та регулюють ряд властивостей включаючи рівень pH, залишки хлору та температури. ETATRON D.S. може надати 2 типи систем регулювання pH: внутрішня система регулювання та регуляційні системи регулювання pH.

  • Перистальтичні насоси здатні вводити маленьку кількість хімічних речовин, що робить їх придатними коли потрібно низька швидкість уприскування.
  • Соленоїдні насоси дозатори здатні обробляти середню швидкість уприскування
  • Моторні насоси використовується коли потрібна висока швидкість уприскування

Як система pH вимірює рівень хлору.

Як система pH вимірює рівень хлору.Пряме вимірюванню рівня хлору вимагає складного та дорогого обладнання. Для тоного і економного виміру рівня хлору у воді використовується вимір, який називається RX (також відоме як ОВП). RX здатний вимірювати рівні вільного та загального хлору у воді. Ці значення важливі, оскільки вони визначають чи була досягнута бажана кінцева концентрація хлору.

RX (ОВП)

Окислювально-відновний потенціал (ОВП) або окислювально-відновний (RX, Redox) використовується для окисної відновної природи речовин. Окислювачі, які приймають електрони, і відновники, які втратили електрони, діють лужності і кислотності; збільшені окиснювачі призводять до зменшення відновлювачів. Наявність електронів у воді визначає її провідність, яка вимірюється шляхом визначення від’ємного логарифма, концентрація іонів водню в речовині, речовина з високою концентрацією окиснювачів дасть позитивне значення OPR.

Внутрішня система регулювання pH

Внутрішня система регулювання pH отримало свою назву від використання способу зондування та корекції властивостей води. Загалом, вбудовані (внутрішні) контролери pH отримують інформацію від зонда і відповідно регулюють властивості води.

2 типи зонда доступні для внутрішніх систем регулювання: Підводний зон (тобто занурений) та зонд верхнього потоку. При використані підводного (зануреного) зонда, показники цього насоса відправляються до контролера, який активує дозуючий насос. Хімічні речовини з дозуючого насоса вприскується поверхнево.

При використані зонда верхнього потоку, хімікати вприскуються безпосередньо в резервуар-тримача.

Внутрішня система регулювання pH є економічно ефективним шляхом щоб контролювати  властивості води, проте, ці системи  є менш точними і мають ряд обмежень порівняно з рециркуляційними pH контролерами.

Використання підводного (зануреного) зонда може призвести до забруднення зонда. Деякі інші хімікати, що додаються у воду, мають різну специфічне значення гравітації, що означає, що через певний час, ці хімікати осідають на дно, що ставить під загрозу зчитування зонда. Наприклад, їдкі хімікати, осідають через деякий час на дно в яму. Якщо це трапляється, датчик може поступово визначати високий рівень їдкості, що може бути неточним.

Щоб уникнути ці обмеження, в резервуарі може бути встановлена механічна мішалка, однак це результат в більш дорожній  системі. Незважаючи на інші обмеження,внутрішня система ідеально підходить до сценарію, в якому допустимі рівні pH в більш гнучкому діапазоні. Це може бути у випадку угоди промисловим торговим відходів де рівень повинен становити 7 і 10.

Система регулювання pH рециркуляції

Рециркуляційна система ідеально підходять для сценарію де точність має першорядне значення.

Система рециркуляції води, один із прикладів де точність є надзвичайно важлива. Вода забирається з резервуара для очищення за допомогою насоса надається через картріджний фільтр, щоб забезпечити чистоту проби води. Після фільтрації, вода приходить через галерею, де датчики можуть вимірювати властивість води.

Інформація зібрана датчиками відправляється на цифровий контролер який визначає чи потрібні виправлення. Залежно від потрібних параметрів, контролер враховує кількість необхідних хімікатів і активує насос який контролює ці хімікати. Хімікати вприскуються у воду, і вода повертається в накопичувальний бак. Згідно назви, вода постійно циркулює через систему регулювання pH, що дозволяє відбирати проби води, щоб забезпечити правильність будь яких налаштувань.

Системи рециркуляції широко використовуються у великих масштабах, таких як басейни, так як рівень pH є критично необхідним. Рекомендований рівень pH в громадських басейнах знаходяться в діапазоні 7.2 і 7.8 – це діапазон в якому хлор ефективний як метод санітарії і не викликає дискомфорт для шкір та очей людини. Більше того, в вище згаданих наслідків для невідповідного рівня pH, вода також може виглядати помітно брудною при рівнях pH. В басейнах мутна вода небажана, так як вода може виглядати як забруднена.

Хоча рециркуляційні системи зазвичай працюють з використанням двох дозуючих насосів і двох хімікатів, ETATRON D.S. може легко вводити додаткові зонди і дозуючі насоси для задоволення конкретних потреб.

Зв'яжіться з ТОВ ЕТАТРОН-УКРАЇНА для отримання додаткової інформації щодо рішень з переробки та очищення води.

Ми пропонуємо високотехнологічний досвід, відмінну якість обладнання і індивідуальний підхід до потреб вашого бізнесу. Ми можемо легко комбінувати наші рішення відповідно до ваших конкретних вимог бізнесу, відповідності вимогам та інвестицій.