Новини

Насос для перекачування клею крохмального

Насоси BOA Q350 PP для перекачування клею крохмального

Мембранні насоси BOA Q350 PP призначені спеціально для перекачування клею крохмального і є популярним вибором у промислових процесах, де вимагається надійне і безперебійне обладнання для подачі клею з високою ефективністю.

Мембранний насос BOA Q350 – пневматичний мембранний насос, який працює від пневматичного приводу (компресора). Мембранний насос пневматичний BOA Q350 не боїться сухого ходу та може використовуватись в якості бочкового насоса. Мембранний насос пневматичний BOA Q350 може перекачувати рідини із твердими домішками. Максимальний тиск до 8 бар.

Основні характеристики насосів BOA Q350 PP:

  • Матеріали: Насоси BOA Q350 PP виготовлені з поліпропілену (PP). Цей матеріал добре переносить хімічні агенти, що містяться у клеї крохмальному, і не піддається корозії. Також, поліпропілен володіє високою міцністю, що дозволяє насосам працювати довгий час з високою надійністю.
  • Витрата і тиск: BOA Q350 PP мають оптимальну комбінацію витрати та тиску для ефективного перекачування клею крохмального. Це дозволяє забезпечити потрібний потік клею на виробничі лінії без перевищення максимального тиску насосів.
  • Застосування: Насоси BOA Q350 PP часто використовуються в текстильній, харчовій, упаковувальній та інших промислових галузях, де необхідно перекачувати клей крохмальний. Вони дозволяють точно дозувати клей і забезпечують стабільність процесу нанесення клею на вироби.
  • Характеристики насосів: BOA Q350 PP мають компактний дизайн і просту конструкцію, що спрощує обслуговування і обслуговування. Також, вони можуть працювати в широкому діапазоні температур, що робить їх універсальними для різних умов виробництва.
  • Надійність: Насоси BOA Q350 PP відомі своєю високою надійністю та тривалим терміном служби. Це особливо важливо в виробничих умовах, де незаплановані зупинки обладнання можуть призвести до значних втрат.

Загалом, насоси BOA Q350 PP є ефективним та надійним рішенням для перекачування клею крохмального у промислових умовах. При правильному використанні і обслуговуванні вони допоможуть оптимізувати процес нанесення клею, знизити витрати і підвищити продуктивність виробництва.


З'єднання 1" 1/2 BSP - DN 40
Макс. продуктивність 380 л/хв
Макс. напір 80 м
З'єднання пневматичної магістралі 3/4" BSP
Самовсмоктування 5 м
Макс. діаметр твердих частинок 8 мм
Макс. тиск 8 бар
Макс. в'язкість 40000 cps
Матеріал PP

Мембранний насос пневматичний BOA Q350

Мембранний насос пневматичний BOA Q350