Новини

Вимірювальні комірки, магістралі та осередки для електродів та датчиків

Вимірювальна комірка, магістраль та осередок для електродів та датчиків

Etatron виробляє вимірювальні комірки, магістралі та осередки для електродів та датчиків, які використовуються у різних галузях, зокрема в хімічній, фармацевтичній, харчовій та водопостачальній промисловості.

Вимірювальні комірки Etatron є ключовими компонентами в системах контролю та регулювання параметрів рідин, таких як рівень pH, оксидоредукційний потенціал (RedOx, ОВП, ORP), провідність та хлор. Вони використовуються для вимірювання концентрації розчинених речовин та інших параметрів, що впливають на якість та безпеку рідинних середовищ.

Осередки для електродів та датчиків Etatron забезпечують стабільне та безпечне монтажний розташування для вимірювального обладнання - електродів та датчиків. Вони дозволяють фіксувати електроди та датчики в потрібному положенні в рідині та запобігають їх вільному руху або пошкодженню. Осередки також допомагають забезпечити правильне розташування електродів у відношенні до рідини для точного та надійного вимірювання параметрів.

Проточні комірки Etatron використовуються для монтажу датчиків, електродів, які передають сигнали до контролерів або насосів дозаторів. Вони забезпечують надійне з'єднання та передачу даних, що дозволяє ефективно контролювати та регулювати параметри рідин у системах.

Etatron відомий своєю високоякісною продукцією, і їх вимірювальні комірки, магістралі та осередки використовуються в багатьох промислових додатках, де необхідне точне та надійне вимірювання та контроль параметрів рідин. Вони є надійними компонентами для систем автоматизації та контролю, що сприяють підвищенню ефективності та безпеки виробничих процесів.

Вимірювальні комірки, магістралі та осередки для електродів та датчиків для вимірювання рН, RedOx (ОВП), електропровідності, хлору та діоксиду хлору.

Вимірювальні комірки Etatron виготовляються із високоякісного плексигласу Plexiglas®. Прозорий корпус дозволяє спостерігати за процесом проходження води через комірку.

Вимірювальна комірка OFF-LINE PH-RX

Вимірювальна комірка OFF-LINE PH-RX

для датчиків PH і RX, або PH і PT100, без датчика потоку

Тримач датчиків OFF-LINE PH-RX (FS)

Тримач датчиків OFF-LINE PH-RX (FS)

для датчиків PH і RX або PH і PT100, в комплекті з датчиком потоку

Тримач датчиків OFF-LINE PH-CL (FS)

Тримач датчиків OFF-LINE PH-CL (FS)

для датчиків PH і хлору CL, в комплекті з датчиком потоку

Проточний держатель датчиків OFF-LINE PH-RX-CL (FS)

Проточний держатель датчиків OFF-LINE PH-RX-CL (FS)

для датчиків PH, RX, PT100, хлору CL, в комплекті з датчиком потоку

Тримач двох електродів FPM (колба)

Тримач двох електродів FPM (колба)

Амперометричний тримач з датчиком хлору SCLO 3 HYCHLOR

Вимірювальна комірка з датчиком хлору SCLO 3 HYCHLOR

Тримачі датчиків для монтажу в систему (IN-LINE)

Тримачі датчиків для монтажу в систему (IN-LINE)