Новини

Контроль кислотності, pH

Контроль кислотності pH | Регулятор кислотності | Контроль pH

Компанія Etatron спеціалізується на виробництві різноманітного обладнання для контролю якості води, включаючи контролери pH. Контроль кислотності, також відомий як вимірювання pH, є важливою складовою багатьох процесів, де точний рівень кислотності має значення.

Etatron пропонує широкий спектр pH контролерів для різних застосувань і вимог. Основні функції pH контролерів Etatron можуть включати:

  1. Вимірювання pH: Контролери Etatron оснащені датчиками pH, які вимірюють рівень кислотності у розчині. Вони можуть працювати з різними типами датчиків pH, такими як скляний електрод або комбінований електрод.

  2. Компенсація температури: Деякі моделі pH контролерів Etatron мають можливість компенсувати вплив температури на вимірювання pH. Це дозволяє отримувати більш точні результати незалежно від зміни температури розчину.

  3. Регулювання pH: pH контролери Etatron можуть керувати роботою дозуючих насосів або клапанів для автоматичного додавання реагентів і коригування pH рівня. Вони можуть мати функцію автоматичного калібрування для забезпечення точності вимірювань.

  4. Моніторинг і реєстрація даних: Деякі моделі pH контролерів Etatron можуть мати можливість моніторити і реєструвати дані про рівень кислотності протягом певного часового періоду. Це дозволяє проводити аналіз і відстежувати зміни в pH рівні з часом.

  5. Комунікаційні можливості: Деякі моделі pH контролерів Etatron можуть мати вбудовані інтерфейс-протоколи, такі як RS485 або Modbus, для забезпечення зв'язку з іншими пристроями або системами автоматизації процесів.

Контроль кислотності, pH - Контролери кислотності, pH

Etatron пропонує різні моделі pH контролерів з різними характеристиками і можливостями, щоб задовольнити різні вимоги клієнтів. Вони забезпечують надійний та точний контроль кислотності у водних системах, процесах виробництва та інших сферах застосування.

Якщо вам потрібна більш детальна інформація про конкретні моделі pH контролерів компанії Etatron або їх використання у конкретних випадках, рекомендую звернутися безпосередньо до компанії Etatron або їх офіційного веб-сайту, де ви зможете знайти більше технічних деталей, документацію та контактну інформацію.

Контролери кислотності, pH

Аналізатори рідин eCONTROL

Аналізатори рідин eCONTROL

рН, Rx (ОВП), хлору CL

Високоточні аналізатори рідини eSELECT

Високоточні аналізатори рідини eSELECT

рН, Rx (ОВП), CD, хлору CL

Параметричні контролери з кріпленням на DIN рейку, панель

Параметричні контролери з кріпленням на DIN рейку, панель

рН, Rx (ОВП), хлору CL

Насос дозатор DLX PH-RX/MBB

Насос дозатор DLX PH-RX/MBB

з вбудованим контролером рН