Новини

Мішалка для кислот та лугів

Мішалка для кислот та лугів на бак, єврокуб або ємність Etatron


Мішалка для кислот та лугів - це спеціальне обладнання, яке призначене для змішування кислот та лугів з метою одержання розчинів потрібної концентрації. Вона широко використовується в різних галузях промисловості, у тому числі для обробки води, хімічної промисловості, медицини і т.д.

Etatron – це компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві обладнання для дозування та змішування хімічних реагентів. Одним із їх продуктів є мішалка для кислот та лугів, яка дозволяє безпечно та ефективно змішувати хімічні реагенти для процесів обробки води та інших промислових процесів.


Мішалка Etatron має просту конструкцію та не потребує особливого технічного обслуговування. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, стійких до корозії та агресивних середовищ. Завдяки цьому вона може використовуватися для змішування як кислот, так і лугів та інших хімічних реагентів.

Мішалки для кислот і лугів можуть мати різні конструктивні особливості, але їхня головна функція полягає в перемішуванні хімічних реагентів у заданій пропорції, щоб отримати потрібний розчин. Вони можуть бути оснащені різними типами насадок та міксерів для забезпечення рівномірного перемішування та запобігання осідання реагентів на дні резервуара.

Вибір конкретної мішалки для кислот і лугів залежить від вимог конкретного процесу та характеристик хімічних реагентів, що використовуються. Важливо вибирати обладнання, яке відповідає вимогам безпеки, ефективності та якості процесу.

Мішалка для кислоти

Высокооборотные миксеры AF

Високооборотні міксери AF

до 200л.

Промышленный миксер AGV

Промисловий міксер AGV

до 1000л.

Низкооборотные мешалки AGR-V

Низькообертові мішалки AGR-V

до 5000л.

Ручной миксер (мешалка) MANUALE

Ручний міксер (мішалка) MANUALE

Сфера застосування мішалок для перемішування кислот та лугів:

  • на виготовлення побутової хімії (порошків, миючих та засобів для чищення),
  • на розробку будівельної хімії (фарб та лаків різного складу),
  • на харчову та фармакологічну сферу.

Кислотостійкі мішалки можуть використовуватися для перемішування:

  • сірчаної кислоти,
  • соляної кислоти,
  • азотної та інших видів кислот.

Мішалки для кислот та лугів

Мішалка для лугу

Мішалка для кислот та лугів

Мішалка для кислот та лугів - AF

Мішалка для кислот та лугів - AGV