Новини

Хімічна деаерація - Станція дозування реагентів

Станція дозування розчину сульфату натрію


Хімічна деаерація є важливим етапом в багатьох процесах, пов'язаних з обробкою води. Вона використовується для видалення розчинених газів, таких як кисень, вуглекислий газ та азот, з води шляхом застосування хімічних реагентів та відповідних установок. Однією з найефективніших станцій дозування для хімічної деаерації є Etatron.


В хімічній деаерації використовують станції дозування реагентів, які можна розділити на пропорційного дозування від сигналу імпульсного витратоміра та на постійне дозування (ON/OFF).

Дозуюча станція - це складова частина установки, яка дозволяє точно дозувати необхідну кількість реагентів для забезпечення оптимального результату. Для кожного процесу обробки води потрібна своя конкретна кількість реагентів, що залежить від багатьох чинників, таких як склад води, її температура, об'єм, тиск і т.д.

Отже, дозуюча станція індивідуально підбирається під конкретний процес, щоб забезпечити максимальну ефективність установки.

Etatron використовує спеціальні насоси дозатори DLX, які забезпечують точне дозування хімічних реагентів у воду. Це забезпечує оптимальну ефективність установки та зменшує витрати на реагенти.

Якщо ви шукаєте надійне та ефективне обладнання для хімічної деаерації, то Etatron може стати ідеальним варіантом для вас. Завдяки високій ефективності та простоті у використанні, установка зможе забезпечити оптимальний результат для вашого процесу обробки води.

Склад станції дозування хімічна деарація:

  • Насоси дозатори DLX мають дуже точне дозування, що дозволяє зменшити витрати на реагенти та забезпечити максимальну ефективність установки.
  • Бак Etatron зі своєю міцністю та стійкістю до корозії забезпечує довговічність та безпеку використання установки.
  • Клапана вприску та доний клапан забезпечують станцію в заповненому рідиною та впливу тиску системи на її.
  • Датчик рівня забезпечує інформацією персонал про стан кількості реагента в баку. Запобігає дозатора в роботі "на суху".

Загалом, установка хімічної деаерації Etatron є досить простою та ефективною у використанні, дозволяє ефективно видаляти розчинені гази з води та зменшити витрати на реагенти завдяки точному дозуванню насосами дозаторами DLX. Це робить її ідеальним варіантом для різних процесів, пов'язаних з обробкою води, які вимагають видалення розчинених газів.

Станції дозування

Хімічна деаерація - Станція дозування реагентів


Технологічна схема хімічної деаерації води і контролю рН

Технологічна схема хімічної деаерації води і контролю рН

Дозуючі насоси DLX

Дозуючі насоси DLX

Продуктивність: 1÷20 л/год.
Тиск: 0.5÷20 бар.

Станція постійного дозування розчину сульфату натрію

Станція постійного дозування розчину сульфату натрію

танція пропорційного дозування розчину сульфату натрію

Станція пропорційного дозування розчину сульфату натрію