Новини

Станція введення добрив або пестицидів на обприскувач поля - серія ITC 300/5

Станція дозування і приготування добрив для фертигації

Фертигація - введення добрив або пестицидів, у зрошувальну систему іригації (полив, обприскування).


Зважаючи на все більш високу продуктивність та потребу в урожаї, виробники сільського господарства використовують все більше інноваційних технологій для підвищення якості та кількості врожаю. Одним із таких інноваційних рішень є станція введення добрив або пестицидів на обприскувач поля.

Станція введення добрив або пестицидів - це технічний пристрій, який дозволяє змішувати та точно дозувати різні хімічні речовини, такі як добрива або пестициди, у водному потоці, який потім використовується для оприскування поля. Ця технологія дозволяє виробникам зменшити витрати на добрива та пестициди, а також забезпечує точність та контроль дозування цих речовин.

Станція введення добрив або пестицидів на обприскувач поля - це комплексна система, що використовується для точного та ефективного внесення рідинних речовин на поля. Ця система дозволяє сільськогосподарським підприємствам максимально оптимізувати процес застосування добрив та пестицидів, що забезпечує якісний та високий врожай.

Станція введення складається з таких компонентів:

  • Бак для зберігання добрив або пестицидів (ємністі Etatron)
  • Високообертова мішалка серії AF
  • Насос, який забезпечує переміщення рідини з баку до обприскувача
  • Клапани та фільтри, які регулюють тиск та допомагають запобігти забрудненню рідини

Станції введення добрив або пестицидів на обприскувач поля забезпечують більш точне та ефективне внесення рідинних речовин на поля, що призводить до зменшення втрат добрив та пестицидів, а також до зменшення негативного впливу на довкілля. Крім того, такі системи дозволяють значно збільшити продуктивність та якість вирощення рослин, що в свою чергу призводить до збільшення прибутків для сільськогосподарських підприємств.

Важливо відзначити, що використання станцій введення добрив або пестицидів на обприскувач поля має бути досконало забезпечене технічним обслуговуванням та правильним використанням.


Станція може комплектуватися іншим  насосом-дозатором та баком, в залежності від потреб замовника.


Станція фертигації на обприскувач поля

Станція дозування добрив автоматично із зрошенням


Мембранний насос-дозатор D-BA 300/5 400/3/50 0,25

Мембранний насос-дозатор D-BA 300/5 400/3/50 0,25

Мембранний насос дозувальний Etatron BD0300BA00000 з механічним приводом використовується для дозування рідких хімічних розчинів. Дозована рідина може бути абразивною або містити тверді домішки. Насос здатний забезпечити протитиск до 5 бар. Продуктивність насоса регулюється в ручному режимі за допомогою гвинта, який управляє довжиною ходу поршня в межах від 10% до 100%. Регулювання можна проводити як на зупиненому, так і насосі, що працює.

Приєднувальний розмір патрубків 1” (зовнішня BSPm різьба).

Комплект клапанів забору / скиду PDM PVC-FPM

Комплект клапанів забору / скиду PDM PVC-FPM - SCO0001501

СКЛАД КОМПЛЕКТУ: адаптер з гайкою під шланг - 4 шт .; клапан забору реагенту PVC-FPM - 1 шт .; клапан впорскування реагенту PVC-FPM.

Резервуари, ємкості з поліетилену для добрив

Резервуари, ємкості з поліетилену для добрив

Високошвидкісна мішалка AF з поліпропілену

Високошвидкісна мішалка AF з поліпропілену