Новини

Насоси для фенолу


Фенол (інші назви - гідроксибензол, карболова кислота) - органічна сполука складу C6H5OH. За звичайних умов фенол є білою або безбарвною кристалічною речовиною із солодкуватим запахом, помірно розчинною у воді. У проміжку від 0 до 65 °C фенол обмежено розчиняється у воді, а вище 65,3 змішується у будь-яких пропорціях. Він добре розчиняється у спиртах, бензені, хлороформі, етерах.

В'язкість фенолу із підвищенням температури змінюється наступним чином:

Температура, °C 50 75 100
В'язкість, мПа·с 3,437 1,784 1,099

Насос CM MAG-M для фенолу

Перекачування фенолу можливо тільки в гарячому виді або розведеному у воді / спиртах. Рекомендуємо для фенолу використовувати насоси M PUMPS серії CM MAG-M вони мають хімічну стійкість SS316/PTFE. Також можуть на заводі M PUMPS насоси CM MAG-M комплектуватися рубашкою обігріву. Сорочка обігріву необхідна для прогрівання насосної частини насоса відповідно до технологічного процесу, для перекачування фенолу, тому що при стандартних температурах застигає.

Відцентровий насос з магнітною муфтою CM MAG-M (без торцевого ущільнення) для перекачування рідкого гарячого фенолу. Насос CM MAG-M може перекачувати гарячий фенол до +120°C (стандартно), а до +300°C (по запиту).

Насоси CM MAG-M для фенолу

Відцентрові насоси серії CM MAG-M мають повністю закритий корпус насоса з робочим колесом, що приводиться в дію магнітом. Оскільки в них відсутній суцільний вал з ущільненням, вони повністю герметичні. Таким чином, насоси особливо підходять для зазвичай проблемних середовищ, таких як корозійні, екологічно небезпечні та цінні рідини, які абсолютно не повинні витікати, або рідини, які важко ущільнити, з низьким поверхневим натягом. Ці властивості роблять їх дуже екологічними та безпечними, оскільки вони не потрапляють у навколишнє середовище. Магнітне керування також означає, що насоси дуже надійні, що забезпечує низькі експлуатаційні витрати.

Насоси приводиться в дію магнітом

Металевий відцентровий насос CM MAG-M Розміри насоса CM MAG-M

 

Насоси для фенолу серії CM MAG-M