Новини

Хімічно стійкий насос PVDF


Матеріал PVDF - це полівініліденфторид або ПВДФ - фторопласт, фторвмісний полімер - полімер вініліденфториду.

Особливості та переваги PVDF (ПВДФ)

Полівініліденфторид або PVDF - високомолекулярний термопластичний фторполімер з чудовими термічними, механічними, електричними та хімічними характеристиками. Цей матеріал більш інертний, еластичний і стабільний при тривалій експлуатації. Оскільки PVDF відноситься до синтетичного виду пластику, він підходить для роботи в умовах високих температур (до +90°С), з агресивними хімікатами, під тиском (до 5 бар).

Матеріал PVDF використовують у насосному обладнанні як матеріал робочих коліс та корпуса насоса, а саме для перекачування хімічних речовин (таких як концентрована 97% сірчана кислота) та багатьох інших.

Матеріал ПВДФ широко використовується при виробництві різних частин насосів: корпусів мембранних, відцентрових, бочкових агрегатів, головок насосів, що дозують, демпферів пульсацій діафрагмового обладнання, клапанів забору дозуючих насосів.


Хімічно стійкі насоси CM MAG-P PVDF

Хімічно стійкі насоси CM MAG-P з PVDF - це сучасні промислові герметичні хімічні насоси для перекачування різних кислот та лугів. Завдяки новітній розробці з'єднання робочого колеса та електродвигуна через магнітну муфту, дозволяє якісно, надійно та безпечно перекачувати, навіть концентровані кислоти та луги.

  • Продуктивність: до 35 м³/год
  • Напір: до 23 м

Хімічно стійкі насоси CM MAG-P з PVDF

Хімічно стійкий насос серії CM MAG-P мають повністю закритий корпус насоса з робочим колесом, яке приводиться в дію магнітом. Оскільки вони відсутні суцільний вал з ущільненням, вони повністю герметичні.

Хімічно стійкий насос серії PVDF CM MAG-P

Хімічно стійкий насос серії PVDF CM MAG-P

Хімічно стійкий насос PVDF серії CM MAG-P Разміри насосу CM MAG-P

 

Хімічно стійкий насос PVDF серії CM MAG-P