Новини

Насос для перекачування кислоти


Насос для перекачування кислоти - це хімічні відцентрові насоси з магнітною муфтою M PUMPS для перекачування кислоти, лугів.

Хімічно стійки матеріали насоса дозволяють перекачувати висококонцентровані кислоти: азотні кислоти, сірчані кислоти, оцитові кислоти, соляні кислоти та інші.

Одна із переваг хімічних насосів M PUMPS для кислоти - це відсутність торцевого ущільнення. Насос для перекачування кислоти має магнітну муфту, що забезпечує найкращу герметичність та надійність від протікання кислот із насоса.


Насос для перекачування кислоти з магнітною муфтою CM MAG-P

Насос для перекачки кислоти CM MAG-P є інноваційним рішенням для перекачування різноманітних кислот і агресивних рідин, які вимагають особливої уваги та надійності в обробці. Даний насос вирізняється високою продуктивністю та ефективністю, забезпечуючи безперебійну та безпечну роботу на протязі тривалого періоду.

Основні переваги насоса CM MAG-P:

  • Висока продуктивність: насос забезпечує високу продуктивність завдяки потужній магнітній системі та оптимізованому дизайну ротора.
  • Ефективна система охолодження: насос оснащений ефективною системою охолодження, що забезпечує стабільну температуру та довгий термін служби.
  • Надійність та довговічність: насос виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та надійність при роботі з різноманітними кислотами та агресивними рідинами.
  • Безпечна робота: насос має запобіжні клапани, що дозволяють запобігти перевантаженню та пошкодженню системи при роботі з кислотами та агресивними рідинами.
  • Легке управління: насос має простий та зручний інтерфейс, що дозволяє легко керувати його роботою.

Насос CM MAG-P є ідеальним рішенням для перекачування різних кислот та агресивних рідин, таких як соляна кислота, азотна кислота, хлоридна кислота та інші. Він забезпечує надійну та безпечну роботу, що дозволяє забезпечити високу продуктивність та ефективність використання.

Насос з магнітною муфтою використовується для перекачування агресивної кислоти, лугів, емульсій, соляних розчинів та інших рідин. Насоси з магнітною муфтою призначені для перекачування кислоти, тільки чистих рідин, без твердих частинок.

Ключова особливість насосів з магнітним приводом полягає в тому, що рідина, яку необхідно перекачувати, ніколи не контактує з частинами двигуна, забезпечуючи фізичне відділення двигуна від насоса та трансмісії через магнітну муфту.

Насос для перекачування кислоти

Насос з магнітною муфтою складається із зовнішньої магнітної муфти, яка з'єднана з електродвигуном та внутрішнньої магнітної муфти, що кріпиться на робоче колесо насоса. Зовнішня магнітна муфта складається з серії магнітних елементів зі змінними характеристиками, відповідними передаваному крутному моменту. Внутрішній і зовнішній магніти муфти - це магнітний ланцюг, що характеризується парами полярності. При запуску електродвигуна зовнішня муфта, обертаючись, синхронно приводить в рух внутрішню муфту, таким чином, потужність передається на крильчатку насоса, що пояснює перекачування рідини, що міститься в корпусі насоса. Статичний захисний кожух, званий заднім корпусом, розташований між двома муфтами, відокремлює рідину від атмосфери, що робить насос герметичним. Магнітна муфта не допускає навіть мінімальних витіків рідини за рахунок своєї герметичності. В насосах із магнітною муфтою відсутнє слабке місце, а тобто торцеве ущільнення, яке як правило виходить із ладу та потребує заміни.

Насос для перекачування кислоти з магнітною муфтою ідеально підходять для чистих рідин, злегка забруднених, без твердих частинок.

Максимальний робочий тиск установки, допустима температура та максимальна швидкість обертання залежать від типу насоса.
Насоси з магнітною муфтою від компанії M PUMPS поставляються в таких матеріалах - PP, PVDF та AISI 316.

Насос для перекачування кислоти

Замовити дані насоси або запросити більше технічної інформації Ви зможете за номером вказаним на сайті - тел.: +380673608522 / tov.etatron@ukr.net.

Насос для перекачування кислоти M PUMPS

Насос з магнітною муфтою CM MAG-P

Насос з магнітною муфтою CM MAG-P

витрата до 35 м³/год, напір до 23 м (корпус-пластик)

Відцентровий насос з магнітним приводом CM MAG-M

Відцентровий насос з магнітним приводом CM MAG-M

витрата до 35 м³/год, напір до 36 м (корпус-метал)

Футерований герметичний насос C MAG-PL

Футерований герметичний насос C MAG-PL

витрата до 140 м³/год, напір до 44 м (корпус-метал з футеровкою)

Футерований насос CL MAG-M нормований по DIN EN 22858 - ISO 2858

Футерований насос CL MAG-M нормований по DIN EN 22858 - ISO 2858

витрата до 90 м³/год, напір до 63 м (корпус-метал з футеровкою)

Консольний хімічний насос CN MAG-M

Консольний хімічний насос CN MAG-M

витрата до 4000 м³/год, напір до 220 м (корпус-метал)

Напівпогружний насос з магнітною муфтою CNV MAG-M

Напівпогружний насос з магнітною муфтою CNV MAG-M

витрата до 500 м³/год, напір до 120 м (корпус-метал)

Напівпогружний насос CV MAG-P

Напівпогружний насос CV MAG-P

витрата до 140 м³/год, напір до 44 м (корпус-пластик)