Новини

Дозування гарячої лимонної кислоти

Для дозування гарячої лимонної кислоти використовуються насоси дозатори соленоїдного, мембранного і плунжерного типу.
Лимонну кислоту використовують у харчовій промисловості, у виробництві побутової хімії, косметики, будівництві та інших сферах промисловості.

Насоси дозатори ETATRON можуть дозувати концентровану лимонну кислоту температурою +50°C. Насос дозатор необхідно розташувати біля ємності, але не над нею, щоб пари лимонної кислоти не потрапляли на насос дозатор. Насоси дозатори мають високу продуктивність (до 1027 л/год) і тиск (25 бар), в залежності від моделі.

Насоси дозатори можна додатково укомплектувати демпферами пульсації, які також виготовлені з якісних хімічно стійких матеріалів.
При установці насоса дозатора для дозування гарячої лимонної кислоти також необхідно враховувати і додаткові аксесуари (трубки, клапани).

Насос для дозування лимонної кислоти може працювати як вручну, так і від зовнішнього сигналу (імпульсний витратомір, 4-20 мА). Використання насосів, які працюють від зовнішнього сигналу, зробить дозування лимонної кислоти більш точним і мінімізують втручання людини в технологічний процес, адже в харчовому виробництві, фармацевтиці, дуже важлива точність.

Для дозування гарячої лимонної кислоти підходять такі матеріали проточної частини - PVDF, Viton.

Насоси дозатори ETATRON D.S. - тільки якісне обладнання.

Насоси дозатори для гарячої лимонної кислоти

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Продуктивність: 1÷80 л/год

Плунжерні насоси

Плунжерні насоси

Продуктивність: 6÷1027 л/год

Мембранні моторні насоси

Мембранні моторні насоси

Продуктивність: 10÷574 л/год