Новини

Насос дозатор для автомийки

Система дозування хімічних речовин

Насос дозатор для автомийки - це точний соленоїдний дозатор для дозування активної піни, шампуню та воску на кожний миючий пост. Електронні регульовані дозуючі насоси ETATRON гарантують ідеальну витрату хімічних речовин відповідно до процентних співвідношень, зазначених у специфікаціях до цих хімічних речовин. Насос для кожної хімічної речовини має підключення до промислового контролеру, який регулює роботу насоса відповідно до вибраної програми користувачем для кожного мийного поста.

Насоси дозатори для автомийки вносять миючі засоби на кожен миючий пост. На мийці використовують насос дозатор для активної піни ETATRON, пропорційного типу, де насос дозатор підключений до імпульсного водоміра. Використовують один насос дозатор від водоміра для активної піни на всі автомийні пости мийки. Дозування активної піни відбувається в колектор на миючі пости. Водомір насос дозатор для активної піни використовують імпульсний. Це дозволяє пропорційно дозувати активну піну.

Насоси дозатори шампуню та воску ETATRON на кожний миючий пост для автомийки. Використовують насос дозатор для дозування шампуню та воску на кожен окремий пост. Це дозволяє користувачу використовувати різні програми на кожному посту мийки.

Насоси дозатори для автомийки, для дозування шампуню та воскуВодомір насос дозатор для активної піни

Насос дозатор для автомийки дозволяє дозувати хімічні речовини від 1% до 100% своєї продуктивності, що дозволяє точно виставити витрату миючих речовин на стадії пуско-налагоджувальних робіт автомийки.

Насоси дозатори для автомийки

Насос дозатор реагентів PKX

Насос дозатор реагентів PKX

Продуктивність: 1÷10 л/год.
Тиск: 1÷6 бар.

Соленоїдні дозуючі насоси eONE

Соленоїдні дозуючі насоси eONE

Продуктивність: 1÷30 л/год.
Тиск: 0.5÷20 бар.

Дозуючі насоси DLX

Дозуючі насоси DLX

Продуктивність: 1÷20 л/год.
Тиск: 0.5÷20 бар.

Електромагнітні дозуючі насоси BT

Електромагнітні дозуючі насоси BT

Продуктивність: 5÷80 л/год.
Тиск: 1÷20 бар.

Водомір імпульсний

Водомір імпульсний

Різьбовий

Датчики рівня реагенту

Датчики рівня реагенту