Новини

Мембранні насоси з пневмоприводом

Мембранний насос з пневмоприводом

M-Pumps є виробником мембранних насосів з пневмоприводом серії BOA. Ці насоси використовуються в різних галузях промисловості для перекачування рідин із в'язкістю від низької до середньої, а також для роботи з агресивними рідинами, токсичними речовинами і продуктами харчування.

Мембранні насоси BOA M-Pumps мають спеціальну конструкцію, яка складається з мембран, клапанів і корпусу насоса. Головним елементом є мембрана, яка перекачує рідину шляхом постійного стиснення і розслаблення. Пневмопривід забезпечує цю дію за допомогою стисненого повітря або газу, що дозволяє керувати інтенсивністю перекачування.

Мембранні насоси з пневмоприводом відмінно підходять для перекачування різних кислот, лугів, клеїв та інших в'язких речовин.

Компанія ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА» займається продажем мембранних насосів з пневматичним приводом від італійського виробника насосного обладнання M-PUMPS.

Компанія M-PUMPS має такий ряд мембранних пневматичних насосів:

  • Мембранні насоси серії BOA (продуктивність від 8 л/хв до 1000 л/хв);
  • Харчові мембранні пневматичні насоси BOA FOOD (продуктивність від 8 л/хв до 1000 л/хв), до насосів додаються харчові сертифікати FDA;
  • Мембранні насоси з подвійним колектором BOA TWIN (продуктивність від 8 л/хв до 700 л/хв);
  • Мембранні пневматичні бочкові насоси BOA DRUM (продуктивність від 8 л/хв до 160 л/хв).

Мембранні насоси з пневмоприводом від компанії M-PUMPS можуть поставлятися в таких матеріалах - поліпропілен, полівінілденфторид, алюміній, нержавіюча сталь 316 та POMc.

Основні переваги мембраних насосів BOA M-Pumps:

  1. Висока надійність: мембрана і клапани виконані з високоякісних матеріалів, що забезпечує довгий термін служби насоса.
  2. Автономність: насоси працюють без електричного живлення, оскільки для їхньої роботи використовується лише стиснене повітря або газ.
  3. Висока продуктивність: мембранні насоси можуть перекачувати рідини з високою в'язкістю, частинками твердих речовин або агресивними компонентами.
  4. Простота обслуговування: заміна мембрани та клапанів виконується швидко і легко без необхідності розбирання всього насоса.
  5. Широкий спектр застосувань: насоси BOA використовуються в хімічній промисловості, нафтовій і газовій галузях, фармацевтиці, харчовій промисловості та інших секторах галузей, де потрібне безпечне та ефективне перекачування рідин. Вони часто використовуються для перекачування розчинників, фармацевтичних препаратів, масел, фарб, клею, рідин для чищення, водних розчинів та багатьох інших речовин.

BOA M-Pumps пропонує різні моделі мембраних насосів з пневмоприводом, які відрізняються за розміром, продуктивністю, матеріалами конструкції та іншими параметрами. Вони можуть бути встановлені як на стаціонарних об'єктах, так і на пересувних платформах або установках.

Насоси BOA M-Pumps відомі своєю надійністю, якістю виготовлення і ефективністю. Вони розроблені з урахуванням вимог сучасних промислових процесів і відповідають стандартам якості і безпеки.

Загалом, мембранні насоси з пневмоприводом BOA M-Pumps є надійними і універсальними рішеннями для перекачування різноманітних рідин в промисловому середовищі. Вони дозволяють забезпечити ефективну роботу процесів і зменшити ризик витоку рідини чи забруднення середовища.

Купити мембранний насос з пневмоприводом за доступними цінами у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА».

Мембранні насоси з пневмоприводом M-PUMPS

Мембранний насос BOA

Мембранний насос BOA

Витрата від 8 л/хв до 1000 л/хв
Підключення від 1/4" до 3"

Харчовий насос BOA FOOD

Харчовий насос BOA FOOD

Витрата від 8 л/хв до 1000 л/хв
Харчовий сертифікат FDA

Подвійний мембранний насос BOA TWIN

Подвійний мембранний насос BOA TWIN

Витрата від 8 л/хв до 700 л/хв
Підключення від 1/4" до 2"

Мембранний бочковий насос BOA DRUM

Мембранний бочковий насос BOA DRUM

Витрата від 8 л/хв до 160 л/хв
Підключення від 1/4" до 1"

Демпфер пульсацій BOA Damper

Демпфер пульсацій BOA Damper

версії - ATEX і FOOD