Новини

Водопідготовка в градирнях

Водопідготовка в градирнях - це система комплексної підготовки технологічної води в великих об'ємах, з додаванням різних речовин (кислоти, інгібітори корозії, біоциди та ін.) на ТЕС, АЕС та інших підприємствах, де є потреба у відведенні тепла.

При водопідготовці води в градирнях багато клієнтів стикаються з такими проблемами, як розмноження бактерій, грибків і водоростей, корозія труб та утворення накипу.

Для точного дозування використовується ціла система контрольно-вимірювального обладнання, насосне обладнання та інші комплектуючі.
У стандартну систему входить контролер, датчики (pH, CD), водомір імпульсний, насоси дозатори, ємності, клапани, ніпелі і т.д.

Для водопідготовки в градирнях відмінно підійдуть контролери eSelect M1 CD COOL - це багатофункціональний прилад для одного параметра електропровідності (CD COOL), який підходить для використання в башнях (градирнях).

Охолодження, спеціально розроблене для обробки води, що охолоджується, операції по очищенню повітря в очисниках і зволожувачах або в будь-якій іншій промисловій системі кондиціонування повітря. Контролер може взаємодіяти з іншим технологічним обладнанням, таким як: датчики електропровідності (в залежності від діапазону вимірювання); витратоміри; дренажні електромагнітні клапани, насоси дозатори.

eSelect M1 CD COOL пропонує високу якість виконання, з точки зору габаритів і функціональності, які роблять його надзвичайно універсальним і простим у використанні.

  • Прилад може працювати з постійними датчиками K1 при 20,00 мс, а також при 100,00 мс (остання з графітовими датчиками);
    постійна K5 коливається до 2000 мкс, включаючи інші діапазони від K0,8 до K10.
  • Моніторинг 2 режимів продувки;
  • 4 режими дозування інгібітору;
  • 2 управління насосами-дозаторами біоцидів.

Купити все необхідне обладнання, для водопідготовки води в градирнях Ви зможете у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА».

Станція контролю якості зворотної води у градирнях

cooling tower control panel etatronСтанція контролю якості зворотної води у градирнях

Принцип роботи системи полягає в наступному: чиста вода випаровується в градирні, а солі концентруються в воді, що залишилася, аналізатор електропровідності вимірює електропровідність води, що охолоджує і порівнює її з встановленими максимальними значенням. При перевищенні встановленого параметра відкривається клапан продувки (слива) і частина води зливається в каналізацію. Коли рівень в системі охолодження падає, відкривається клапан підживлення, і більш концентрована вода розбавляється свіжою (менш солоною) подпиточной водою. При приготуванні підживлювальної води необхідно відфільтрувати або пом'якшити її, як рекомендують виробники холодильного обладнання. В лінію підживлення встановлений імпульсний лічильник води, який пропорційно подає імпульси на дозатор насоса інгібітора корозії та утворення накипу. Концентрація інгібітора в охолоджуючої води забезпечує захист теплообмінних поверхонь від утворення накипу, контроль швидкості корозії металевих поверхонь.


Станція контролю якості зворотної води CTC

Станція контролю якості зворотної води CTC

Контроль хімічних параметрів води, що охолоджує

Контролер eSELECT M1 CD COOL для градирні

Контролер eSELECT M1 CD COOL для градирні

Перистальтичні насоси з таймером BioClean Control

Перистальтичні насоси з таймером BioClean Control

Продуктивність: 1.1÷3 л/год.
Тиск: 1÷3 бар.
Дозуючий насос DLX MA/MB

Дозуючий насос DLX MA/MB

Ручне управління 0-100%
з кроком 1%
Насос дозатор DLX PH-RX/MBB

Насос дозатор DLX PH-RX/MBB

з вбудованим контролером рН / RedOx (на вибір)

Датчики / електроди рН

Датчики / електроди рН

Датчики електропровідності

Датчики електропровідності

Тримач двох електродів FPM (колба)

Тримач двох електродів FPM (колба)