Новини

Водопідготовка в градирнях

Водопідготовка в градирнях - це система комплексної підготовки технологічної води в великих об'ємах, з додаванням різних речовин (кислоти, інгібітори корозії, біоциди та ін.) на ТЕС, АЕС та інших підприємствах, де є потреба у відведенні тепла.

При водопідготовці води в градирнях багато клієнтів стикаються з такими проблемами, як розмноження бактерій, грибків і водоростей, корозія труб та утворення накипу.

Для точного дозування використовується ціла система контрольно-вимірювального обладнання, насосне обладнання та інші комплектуючі.
У стандартну систему входить контролер, датчики (pH, CD), водомір імпульсний, насоси дозатори, ємності, клапани, ніпелі і т.д.

Для водопідготовки в градирнях відмінно підійдуть контролери ESelect M1 CD COOL - це багатофункціональний прилад для одного параметра електропровідності (CD COOL), який підходить для використання в башнях (градирнях).

Охолодження, спеціально розроблене для обробки води, що охолоджується, операції по очищенню повітря в очисниках і зволожувачах або в будь-якій іншій промисловій системі кондиціонування повітря. Контролер може взаємодіяти з іншим технологічним обладнанням, таким як: датчики електропровідності (в залежності від діапазону вимірювання); витратоміри; дренажні електромагнітні клапани, насоси дозатори.

ESelect M1 CD COOL пропонує високу якість виконання, з точки зору габаритів і функціональності, які роблять його надзвичайно універсальним і простим у використанні.

  • Прилад може працювати з постійними датчиками K1 при 20,00 мс, а також при 100,00 мс (остання з графітовими датчиками);
    постійна K5 коливається до 2000 мкс, включаючи інші діапазони від K0,8 до K10.
  • Моніторинг 2 режимів продувки;
  • 4 режими дозування інгібітору;
  • 2 управління насосами-дозаторами біоцидів.

Купити все необхідне обладнання, для водопідготовки води в градирнях Ви зможете у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА».

Насоси-дозатори

Насоси-дозатори

Високоточні аналізатори рідини eSELECT

Високоточні аналізатори рідини eSELECT

Датчики і електроди

Датчики і електроди

Тримачі датчиків

Тримачі датчиків

Резервуари, ємкості, захисні піддони, супорта (пластини)

Резервуари, ємкості, захисні піддони, супорта (пластини)

Імпульсні витратоміри

Імпульсні витратоміри