Новини

Насос для гашеного вапна

Насос для вапна - спеціальний насос дозатор для дозування вапна, які можуть мати тверді включення, дозування вапна застосовується у вирощуванні рослин, з його допомогою відбувається регулювання рівня рН і також підвищення плодючості врожаю.

Приготування гашеного вапна відбувається наступним чином - сухий порошок розводиться з холодною водою і ретельно перемішується за допомогою низькооборотної мішалки від компанії ETATRON D.S. Із застосуванням вапна та внесенням його в грунт, необхідно не переборщити з його кількістю, так як внесення понад норму може завдати шкоди врожаю.

При внесенні вапна в грунт потрібно стежити за рівнем кислотності грунту, так як вона збільшує рН. Так само в вапна є кальцій і магній, який необхідний для росту рослин.

Для дозування вапна відмінно підійдуть мембранні насоси дозатори від італійського виробника ETATRON D.S. Насос для дозування вапна повинен бути виготовлений з PVC, PP, PVDF з ущільненнями Viton або EPDM.

Купити насос для вапна Ви зможете, зв'язавшись з нашими менеджерами за контактними телефонами моб .: +38 (067) 360-85-22, моб .: +38 (050) 304-53-80.

Насос для вапна

Мембранні моторні насоси ST-D

Мембранні моторні насоси ST-D

Продуктивність: 10÷148 л/год.
Тиск: 5÷14 бар.

Моторний мембранний насос D

Моторний мембранний насос D

Продуктивність: 56÷574 л/год.
Тиск: 2÷12 бар.

Аксесуари та запасні частини до мембранних насосів D та ST-D

Аксесуари та запасні частини до мембранних насосів D та ST-D