Новини

Насос для хімічно активних рідин

Для перекачування хімічно активних речовин насос повинен бути безпечним як для персоналу так і для навколишнього середовища. Багато виробників пропонують відцентрові насоси з "надійними" ущільненнями, але це все ж витратні матеріали, які вимагають постійної заміни, оскільки в результаті вироблення матеріалу ущільнення це загрожує витоком хімічно активних речовин.

Алтернативний і ефективний варіант - насос з магнітною муфтою. Насос з магнітною муфтою має оптимізовану конструкцію оскільки перекачувана рідина не контактує з валом електродвигуна. Герметичність забезпечується за допомогою двох магнітів які контактують між стінкою насоса.

Таким чином насоси з магнітною муфтою для хімічно активних речовин має значні переваги над відцентровим насосом з торцевим ущільненням: забезпечує абсолютну герметичність рідини і не передбачає постійних витратних матеріалів, таких як торцеве ущільнення в його відсутність.

Насос з магнітною муфтою M Pumps для перекачування хімічно активних рідин забезпечить виконання всіх поставлених завдань:

- Широкий діапазон продуктивності всієї насосної лінійки;

- Великий вибір матеріалів виконання проточної частини насоса з магнітною муфтою дозволить довготривалу і стабільну роботу з будь-якими хімічними речовинами.

- Конструкція насоса дозволяє працювати при високих температурах і тисках.

Щоб купити Насос з магнітною муфтою для перекачування хімічно активних рідин - зверніться до наших фахівців, вони нададуть повну інформацію з усіх питань які вас цікавлять.

Насос з магнітною муфтою для перекачування хімічно активних рідин

Насос з магнітною муфтою

Насос з магнітною муфтою

Вихрові турбінні насоси

Вихрові турбінні насоси

Шиберні насоси

Шиберні насоси

Відкрито-вихрові насоси

Відкрито-вихрові насоси

Шестеренні насоси

Шестеренні насоси

Насоси з порожнистим диском

Насоси з порожнистим диском