Новини

Турбінні насоси з магнітною муфтою для летючих рідин

Герметично закриті насоси з магнітним приводом, які не мають витоків по конструкції, підходять для роботи з рідинами, майже киплячими, летючими або рідини високого тиску, такі як холодоагенти.

Турбінний насос з магнітною муфтою CT MAG-M від компанії M-Pumps є хорошим прикладом насоса, який найбільш підходящий для цих важких умов експлуатації.

Серія пропонується з нержавіючої сталі 316, стійкої до корозії, в стандартній комплектації з продуктивністю до 24 м3/год, диференціальними головками до 275 м і в'язкістю до 200 сСт. Ці насоси близько з'єднані з моторами, щоб виключити опорну плиту, що робить насос компактним.

Двоступеневі блоки з робочим колесом відцентрового всмоктування для збільшення потоку, за якою іде ступінь із регенеративною турбіною для створення напору. Конструкція дозволяє безпроблемне перекачування без кавітації летючих рідин при їхніх тисках пару або поблизу нього, і, отже, серія може використовуватись до вимог NPSH всього 0,5 м.

Серед інших важливих переваг конструкції цих насосів - відсутність обертових ущільнень, що забезпечує відсутність витоків і призводить до скорочення часу простою і втрат при виробництві, ніякого перехресного забруднення рідини або відходів і, отже, відсутність небезпеки для навколишнього середовища.

На додаток до стандартних моделей з нержавіючої сталі, можуть бути доступні також варіанти матеріалів Hastelloy C, Incoloy і Duplex, що забезпечують виняткову стійкість до сильних корозійних рідин і агресивних середовищ, що забезпечує більш тривалий термін служби насоса.

Оскільки насоси серії CT MAG-M мають можливість перекачування з низькою витратою при високому перепаді тиску, немає необхідності обходити надлишковий потік, що спрощує монтаж. Діапазон по максимальним температурам перекачування рідини може бути до 350 ºC та може бути розроблений для використання в ATEX.


Вихрові (турбінні) насоси з магнітною муфтою CT MAG-M

Вихрові (турбінні) насоси з магнітною муфтою CT MAG-M

Турбінні насоси CT MAG-M з магнітною муфтою