Новини

Дозуюча станція для басейну BT Control PH-CL

Дозуюча станція

Дозуюча станція для басейну - це пристрій, призначений для автоматизації процесу дозування хімікатів у воду басейну з метою забезпечення оптимального рівня хімічної чистоти та безпеки води для користувачів басейну. Ось декілька основних аспектів, пов'язаних з дозуючими станціями для басейнів:

  • Складання системи: Дозуюча станція для басейну включає в себе різноманітні компоненти, такі як насоси, резервуари для хімікатів, дозуючі насоси або дозуючі пристрої, датчики для вимірювання параметрів води (наприклад, рівня рН або концентрації хлору), а також системи управління.
  • Автоматизація: Основна перевага дозуючих станцій - це їх здатність автоматично регулювати рівень хімікатів у воді. Датчики вимірюють параметри води, і система видає команди для додавання необхідних кількостей хімікатів, якщо це потрібно, для підтримки оптимального складу води.
  • Контроль якості води: Дозуюча станція допомагає забезпечити безпеку користувачів басейну шляхом підтримки правильного рівня рН, концентрації хлору та інших хімічних параметрів. Це важливо для запобігання розвитку бактерій і інших забруднень води.
  • Заощадження часу і грошей: Дозуюча станція дозволяє оптимізувати використання хімікатів, запобігаючи їхньому надмірному використанню. Це допомагає економити кошти на хімікатах і знижує необхідність в ручному контролі параметрів води.
  • Спрощений управлінський процес: Оператор басейну може моніторити та керувати дозуючою станцією за допомогою панелі керування або мобільного додатка, що робить процес керування басейном більш зручним і доступним.
  • Забезпечення безпеки користувачів: Забезпечення належної якості води допомагає запобігти захворюванням та інцидентам, пов'язаним з недоліками в якості води.

Загалом, дозуюча станція для басейну є важливим компонентом для забезпечення безпеки, комфорту і ефективного управління басейном. Вона допомагає забезпечити оптимальну якість води та зменшити зусилля, необхідні для обслуговування басейну.


Дозуюча станція для басейну BT Control PH-CL


Дозуюча станція для басейну

Електромагнітний дозуючий насос BT MA/AD

Дозуючий насос BT MA/AD для коагулянта

Ручне управління 10-100%, 2-20%

Дозуючий насос BT MA/M

Дозуючий насос BT MA/M для альгіциду

Ручне управління 0-100%
з кроком 1%

Насос дозатор BT PH-RX-CL/M для контролю рівня рН / ОВП / хлору

Дозатор BT PH-RX-CL/M для контролю рН / ОВП / хлору CL

Вбудований контролер для підключення датчиків рН / Rx / CL

Амперометричний тримач з датчиком хлору SCLO 3 HYCHLOR

Амперометричний тримач з датчиком хлору SCLO 3 HYCHLOR

Датчик рівня PH, пластик

Датчик рівня PH, пластик

з кабелем 1 м. - 6 м.
або без кабелю

Буферні pH розчини для калібрування

Буферні pH розчини для калібрування

PH 4, PH 7 и PH 9

Кабель з адаптером сигналу для датчика хлору SCLO 3 HYCHLOR, з BNC роз'ємом

Кабель з адаптером сигналу для датчика хлору SCLO 3 HYCHLOR, з BNC роз'ємом

Проточний фільтр з сітчастим картриджем

Проточний фільтр з сітчастим картриджем


Рекомендована схема монтажу дозуючої станції для басейнів

УВАГА! Дана схема є принциповою. Для застосування даної схеми до реального об'єкту, необхідна розробка проекту водопідготовки плавального басейну.

Дозуюча станція для басейну