Новини

Система хлорування води

Система хлорування води ETATRON

Зважаючи на те, що вода є основою життя для всіх організмів, важливо забезпечити її безпечність та якість. Серед методів очищення води система хлорування є одним з найпоширеніших та ефективних способів забезпечення її безпечності.

Система хлорування води полягає у додаванні до води розчину хлору або його похідних (наприклад, гіпохлориту натрію). Цей процес руйнує бактерії, віруси та інші мікроорганізми, що можуть бути присутні у воді, тим самим знижуючи ризик захворювання на водно-пов'язані хвороби.

Система хлорування води має кілька переваг. По-перше, вона є дешевшою та ефективнішою, ніж більшість інших методів очищення води. По-друге, вона може бути застосована у будь-якому масштабі, від маленьких домашніх систем до великих муніципальних водних систем. Крім того, процес хлорування може бути контрольований, що забезпечує постійну якість води.

Система хлорування води ETATRON складається з контролера та датчика хлору, який знаходиться у вимірювальній комірці.

Система хлорування води ETATRON можуть також забезпечувати моніторинг рівня хлору у режимі реального часу, що дозволяє оперативно відслідковувати будь-які зміни та реагувати на них вчасно. Це є важливим для забезпечення безпечності та якості води, особливо у великих системах очищення води.

Системи хлорування води

Система хлорування води

Датчики для виміру хлору

Датчики для виміру хлору широко використовуються в системах хлорування води, щоб забезпечити ефективне та безпечне очищення води. Існує кілька різних типів датчиків для виміру хлору, кожен з яких має свої переваги та недоліки.

  • Один з найпоширеніших типів датчиків для виміру хлору - це датчик, що вимірює окисно-відновлювальний потенціал (ОВП) води. Цей тип датчика використовує електрод, що вимірює рівень окисно-відновлювального потенціалу води, який змінюється залежно від концентрації хлору в воді. Одна з переваг таких датчиків полягає в тому, що вони можуть вимірювати не тільки рівень хлору, а й рівень інших окислювальних та відновлювальних речовин в воді. Однак, ці датчики можуть бути вразливі до забруднень та зношування електродів.
  • Інший тип датчиків - це датчики на основі іон-селективних електродів. Ці датчики вимірюють концентрацію іонів хлору в воді, використовуючи спеціальний електрод, який реагує тільки з іонами хлору. Ці датчики можуть бути більш точними та стійкими до зношування, але вони можуть бути дорожчими в порівнянні з датчиками на основі ОВП.
  • Є ще й датчики, що використовуються на основі фотометричного принципу, де використовується світло для вимірювання рівня хлору. Ці датчики мають високу точність та стійкість до зношування, але вони можуть бути дорожчими та складнішими у використанні порівняно з іншими типами датчиків.

Крім того, важливим фактором для вибору датчика є діапазон виміру концентрації хлору, який може вимірюватися датчиком. Деякі датчики можуть вимірювати відносно низькі рівні хлору, тоді як інші можуть бути призначені для виміру високих рівнів хлору, які можуть виникати, наприклад, у процесі дезінфекції після аварійних ситуацій або під час очищення води для плавання у басейні.

Таким чином, використання датчиків для виміру хлору є ефективним та надійним способом контролю рівня хлору у воді та забезпечення безпечної та якісної води для різних використань.

Контролери хлору CL

Аналізатори рідин eCONTROL

Аналізатори рідин eCONTROL

Високоточні аналізатори рідини eSELECT

Високоточні аналізатори рідини eSELECT

Контролери AG-SELECT з кріпленням на DIN рейку, панел

Контролери AG-SELECT з кріпленням на DIN рейку, панель

Вимірювачі хлору CL (датчики хлору)

Амперометричний тримач з датчиком хлору SCLO 3 HYCHLOR

Амперометричний тримач з датчиком хлору SCLO 3 HYCHLOR

Датчики / електроди Rx (RedOx, ОВП)

Датчики / електроди Rx (RedOx, ОВП)

Датчики вільного хлору FIC/FOC

Датчики вільного хлору FIC/FOC

Датчики загального хлору TC

Датчики загального хлору TC

Датчики вільного хлору FIC

Датчики вільного хлору FIC

Датчики вільного хлору FIC PW для питної води

Датчики вільного хлору FIC PW для питної води

Комірки для датчиків хлору CL

Тримачі датчиків для монтажу в систему через байпас (OFF-LINE)

Тримачі датчиків для монтажу в систему через байпас (OFF-LINE)

Системи контролю і управління дозуванням для хлорування води

Системи контролю і управління дозуванням

Системи контролю і управління дозуванням