Новини

Датчик pH води

Для вимірювання рівня pH (кислотності) води необхідно використовувати датчики pH. Електроди pH від компанії ETATRON D.S. застосовуються разом з контрольно-вимірювальним обладнанням ETATRON D.S. та насосами дозаторами. Датчик pH вимірює рівень кислотності в діапазоні від 0 до 14.

Електроди pH води від компанії ETATRON D.S. поставляються в двох виконаннях - епоксидний пластик і в склі. Електроди можуть поставлятися з кабелем, довжиною до 15 м, або з нарізним підключенням.

Датчики в пластиковому виконанні можуть витримувати температуру до 60 °С, а в склі до 130 °С.

Також датчик pH води потрібно підбирати по тиску в системі. Датчики в пластиковому виконанні витримуються тиск в системі до 4 бар, а в сляному виконанні максимально 16 бар. Дані  датчики вмонтовуються в систему за допомогою тримача електродів, який напряму врізається в трубопровід або в ячейку байпасом.
Не можна зберігати датчик в сухому стані. Зберігати потрібно в спеціальному розчині KCL.

Датчики pH води із насосом дозатором або контролером необхідно періодично калібрувати, для перевірки точностей показників і роботи електрода.
Електроди для вимірювання рівня кислотності (pH) води застосовуються в багатьох сферах де необхідний контроль якості води, та ці датчики Ви зможете придбати у компанії ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА».

Датчики pH

Датчик рівня PH, пластик

Датчик рівня PH, пластик

з кабелем 1 м. - 6 м.
або без кабелю

Електрод рівня рН з кабелем, скло

Електрод рівня рН з кабелем, скло

з кабелем 1 м. - 5 м.

Датчик рівня PH без кабелю, скло

Датчик рівня PH без кабелю, скло

Кабельний роз'єм для підключення: DIN 19262, SN6

З'єднувальні кабелі для датчиків pH

З'єднувальні кабелі для датчиків pH

Підключення: DIN 19262, SN6

Буферні pH розчини для калібрування

Буферні pH розчини для калібрування

PH 4, PH 7 и PH 9