/ дозуючі насоси, насос-дозатор     

 

каталог продукції


Гарантія 2 роки

* при умові покупки 1 року гарантії
за +5% до товару.

 

Консультації та замовлення за телефонами:

тел.: +38 0362-671771
тел.: +38 0362-671020

+38 067-3608522

+38 050-3045380
tov.etatron@ukr.net

 

 


Опросный лист для заказа дозирующего насоса
Скачать каталог продукции компании ETATRON
Таблиця хімічної сумісності матеріалів
Прайс-лист ЕТАТРОН

Інше обладнання

Хімічні насоси

 


Статті | Новини

Принципи захисту водогрійного котельного обладнання і мереж від внутрішньої корозії і відкладень.»

Процес реалізується станціями дозування на базі насосів дозаторів Етатрон в повністю автоматичному режимі...

 
Відгук про роботу мембранних дозуючих насосів з електромагнітним приводом марки "Етатрон"
Відгук про роботу мембранних дозуючих насосів з електромагнітним приводом марки
 

Відгук про роботу мембранних дозуючих насосів з електромагнітним приводом марки "Етатрон" - КП "ЖИТОМИРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"


Відгук в форматі PDF


Мембранні дозуючі насоси з електромагнітним приводом марки "Етатрон" почали використовуватись на нашому підприємстві у 2007 році для дозування реагентів хімічної деаерації та стабілізаційної обробки води.

Впровадження технологій хімічної деаерації та стабілізаційної обробки води дозволили захистити обладнання котелень та трубопроводи теплових мереж протягом останніх років. А це, у свою чергу, дозволило зменшити витрати води та солі на підживлення теплових мереж у 8 - 9 разів, зменшити технічну собівартість ГКал виробленого та транспортованого тепла на 5-6%, що дає економію по підприємству до 12 000 тис. гривень на рік.

Усі технології хімічної деаерації та стабілізаційної обробки води базуються на обробітку води для підживлення теплових мереж спеціальними хімічними реагентами, ефективність дії котрих залежить у тому числі від точності дозування, а точність дозування та, головне, стабільність характеристик насосів є перевагою дозуючих насосів марки "Етатрон".

На нашому підприємстві у рамках виробничої хімічної служби організована система планово-профілактичних робіт по обслуговуванню дозуючих насосів, яких на підприємстві біля 50 штук. Тобто у ремонтний період, усі насоси-дозатори знімаються з установок хімічної деаерації, промиваються, оглядаються, при необхідності ремонтуються, після чого на стенді знімаються їх характеристика. По зрівнянню з іншими типами насосів-дозаторів, насос-дозатори марки "Етатрон" показують стабільність характеристик. За десять років експлуатації цих насосів, вони ще ні разу не потребували ремонту, хоча насоси деяких інших марок витримали вже по три - чотири ремонти, а деякі вже були замінені.

Таким чином по сукупності якісних ознак - великий вибір за призначенням, ціна та стабільність характеристик, дозуючі насоси марки "Етатрон" - це оптимальний вибір для України.

На світлинах насоси-дозатори "Етатрон" на установках хімічної деаерації та стабілізаційної обробки води, встановлених на котельнях нашого підприємства.

Насос-дозатор Etatron DLX VFT/MBB 0115, що працює з 2007 року

Світлина 1. Насос-дозатор Etatron DLX VFT/MBB 0115, що працює з 2007 року.

 

Насоси дозатори Etataron на комбінованій модульній установціхімічної деаерації та стабілізаційної обробки води КМВУ1.5-М2 виробництва НВО Нафтохімекологія 

Світлина 2. Насоси дозатори Etataron на комбінованій модульній установці

хімічної деаерації та стабілізаційної обробки води КМВУ1.5-М2 виробництва НВО

"Нафтохімекологія".

Світлина 2. Насоси дозатори Etataron на комбінованій модульній установціхімічної деаерації та стабілізаційної обробки води КМВУ1.5-М2 виробництва НВО "Нафтохімекологія".


Головний інженер В. В. Бужинський

 
© 2004-2010 ООО ETATRON D.S. «Дозирующие насосы, насосы-дозаторы». Powered by Freesia CMS 2010.